Яку товщину тротуарної плитки вибрати?

Яку товщину тротуарної плитки вибрати?

При виборі тротуарної плитки зверніть увагу на 3 критерії:

  • Дизайн території.
  • Площа.
  • Навантаження на дорожнє покриття.

Залежно від дизайну, Ви можете вибрати плитку різних відтінків – жовту, червону, коричневу, персикову та ін. Те ж саме стосується форми. Залежно від площі, Ви можете вибрати плитку різних розмірів. А від майбутніх навантажень безпосередньо залежить, яку товщину плитки вибрати.

Наприклад, для садової доріжки досить плитки 40 мм, тому що навантаження від проходячих по ній пішоходів зовсім невелика.

На тротуарах найчастіше використовується плитка товщиною 60 мм, тому що сюди іноді заїжджають легкові автомобілі, мотоцикли і мопеди. А що вже говорити про велосипеди! Для проїжджої частини використовується плитка товщиною 80 мм. Якщо по плитці їздитимуть вантажівки або автобуси, товщина повинна бути не менше 120 мм.

Отже, ще раз позначимо правила, за якими найкраще вибирати тротуарну плитку:

  • Товщина 40 мм – при інтенсивності до 1000 пішоходів в день. Це тротуари, садові доріжки, алеї на присадибних ділянках, велодоріжки.
  • 60 мм – для транспорту масою до 3,5 тонн. Це тротуари, міські площі, автостоянки, паркові доріжки, дитячі майданчики.
  • 80-100 мм – для транспорту вагою понад 3,5 тонн. Для доріг, по яких їздять легкові автомобілі та вантажівки. Підійде для автобусних зупинок, автозаправних станцій, регулярних стоянок міського транспорту. На таких покриттях використовується плитка з криволінійними або зубчастими профілями бічних площин. Так збільшується зчеплення між окремими елементами. Гальмуючий транспорт не зрушить плитку з місця.
  • 120 мм – для спеціальної великогабаритної техніки. Використовується для покриттів з інтенсивним рухом вантажівок, самоскидів, автобусів. Підходить для промислових зон та аеропортів.

Тільки після вибору товщини плитки, переходьте до вибору кольору, форми бруківки та схеми її укладання.

Замовляйте тротуарну плитку за вигідною ціною в інтернет-магазині “Брик-Трейд” за телефоном: (063) 621-57-17.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.